V Holešovicích se dnes otevírá první „pop-up“ klub u nás - Blink Excelent

V Holešovicích se dnes otevírá první „pop-up“ klub u nás - Blink Excelent

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Do Česka začíná pronikat trend z evropských metropolí - „dočasné“ alias „pop-up“ kluby vznikající v nezvyklých, často industriálních a nevyužívaných lokalitách. Kultura chvilkového unikátního zážitku se po Londýně, Paříži či Berlíně dostává do Prahy – od 6.12. se v bývalých jatkách v Praze – Holešovicích otevře na šest večerů klub Blink Excelent.

Dnes chystá největší česká silent party.  „Na silent party hrají dva djs simultánně, každý u vchodu dostane speciální bezdrátová sluchátka s dvěmi frekvencemi a na těch si vybírá hudbu dle svého gusta,“ vysvětluje produkční projektu Matěj Vlašánek a dodává: „na první pohled je to zvláštní pocit – vejdete do klubu a ticho. Ale pak si nasadíte sluchátka a na celou noc jste s ostatními na jedné vlně.“

Na dnešní silent party v klubu Blink Excelent vystoupí přední čeští djs: Kay Buriánek, frontman kapely Sunshine a rovněž člen djského projektu Bounce! Bounce! Spolu s Janou Kománkovou, českou alternativní guru a členkou projektu Buzz Djs, Dan Cooley z Radia 1 spolu s Jiřím Burianem (Republic of Two, Kapitán Demo a další) a nakonec Gadjo.cz spolu s matadorkou Radia 1 BLN alias Elen.

První víkend v klubu bude opravdu hodně nabitý – hned v pátek ve vedlejší hale zahajuje tradiční pražská módní akce Holešovice Fashion Market, na které se sejde na 150 prodejců alternativní módy a designu. Blink Excelent doplní Holešovice Fashion Market večerem ACIDELIKA – jeho hosty budou například anglický elektroproducent Luke Sanger nebo evropský světoběžník, aktuálně hrající „v barvách“ Rakousko Dave Tarrida. Doplní je i český projekt Insect Elektrika.

V sobotu pak zakončí nákupní horečku akce Fashion Break with United Heads Live. V podání legendární žižkovské formace United Heads a skupiny Bellamy Moon se holešovická hala č.8 rozhýbe v rytmech funky. O zábavu se až do pozdních hodin pestrá plejáda djs: Baltazar, Loopin nebo brazilan Marcos Nery.

www.klublink.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!