Castingy Miss Academia se blíží

Castingy Miss Academia se blíží

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Středa 12. prosince Zlín, pátek 18. ledna Praha, pátek 25. ledna Brno. To jsou termíny letošních castingů soutěže Miss Academia ČR 2013 – Miss, která má (s)mysl. Během těchto tří dnů vybere odborná porota ze všech přihlášených studentek 10 finalistek, které budou 10. dubna 2013 na slavnostním Galavečeru bojovat o vytoužený titul Miss Academia 2013.

Co Tě vlastně během castingu čeká? Připrav se na rozhovor s porotou, promenádu v plavkách a samozřejmě inteligenční test. Cílem soutěže je totiž najít dívku, která bude nejen krásná, ale i chytrá a tím všestranně reprezentující. Inteligence totiž nejsou jen učebnicové znalosti. Inteligence je schopnost komunikace, logického uvažování, umění empatie i asertivita.

Aby bylo zajištěno seriózní a objektivní testování, navázal letos tým MA spolupráci s organizací Terminus club pod záštitou organizace Mensa ČR. Terminus club se specializuje na přípravu inteligenčních testů a pro letošní castingy tak sestaví testy šité přímo na míru.

Další letošní novinkou je zařazení castingu ve Zlíně. „Říkali jsme si, že je škoda, aby soutěž, kterou pořádají studenti z Univerzity Tomáše Bati, měla castingy jen v Praze a v Brně. Rozhodli jsme se proto zařadit ještě třetí výběrové řízení ve Zlíně,“ uvedla Veronika Jurášková, manažerka projektu.

Vítězka si kromě vstupu do světa modelingu a příležitosti seznámit se s lidmi z praxe může splnit i svůj sen stát se minimálně na období jednoho roku královnou a ikonou všech vysokých škol v České republice. „Člověk jednoduše neuvěří, dokud něco takového nezažije,“ říká o soutěži loňská královna Veronika Kožíšková.

Bližší informace o jednotlivých castinzích (harmonogram, co s sebou, porota, místo) najdeš na www.missacademia.cz, kde se taky můžeš rovnou přihlásit. Uzávěrka přihlášek je 25. ledna 2013.

Každý ročník je výzvou, staň se i Ty součástí toho letošního.

Tým Miss Academia 2013

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!