Pogo Tour kapel SPS a E!E se přehouplo do druhé poloviny

Pogo Tour kapel SPS a E!E se přehouplo do druhé poloviny

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Skupiny SPS a E!E baví své fanoušky v rámci podzimního Pogo Tour 2012. České punkové legendy vystoupí v rámci turné na jedenácti místech České republiky. První koncert odehrály již koncem září v Kolíně, poslední vystoupení je čeká 1. prosince. "S průběhem koncertní šňůry jsme velice spokojeni. Lidé chodí a baví se. To dokazuje například vystoupení v pražském klubu Rock Café, které bylo vyprodané. Doufám, že druhá polovina tour bude vypadat stejně," říká kytarista skupiny SPS Petr Holeček.

Společné turné těchto dvou kapel je k vidění již počtvrté. Skupina E!E letos slaví 25. narozeniny od svého vzniku. SPS zase láká na novou píseň, ke které chystá videoklip. Za sebou mají již šest koncertů, pět vystoupení je ještě čeká. Na dávku klasického českého punku mohou jeho příznivci zajít ještě v Černovicích u Tábora, Třebíči, Horních Bojanovicích, Plzni či Zadní Zborovici. „Návštěvníci nadcházejících koncertů se mohou těšit na trochu jiný playlist, než jaký jsme měli přes léto na festivalech,“ informují SPSka.

Cena lístku na koncert se pohybuje v rozmezí mezi 100 – 150 korunami. Obě skupiny si hraní na klubových pódiích velice pochvalují „Radši mám klubové koncerty, protože jsem blíž u lidí. Pro mě je důležitý kontakt s publikem, kluby jsou osobnější,“ sdělil frontman skupiny SPS Zdeněk Růžička.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!