Crossband pokřtí album v Bontonlandu

Crossband pokřtí album v Bontonlandu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Rocková kapela Crossband pokřtí 31. 10. 2012 své nové album Acoustic. Stane se tak v Bontonlandu na Václavském náměstí a následovat bude i koncert, na kterém nové písně uslyšíte. Alespoň to slíbila kapela. Kmotry se stanou česká sympatická zpěvačka Bára Zemanová a Radim Fiala. Začátek akce je naplánován na 18:00.

Crossband pokřtil svou první nahrávku s trefným názvem „První nástřel“ již v roce 2005 v pražském klubu Rock café. Jednalo se o maxisingl s pěti písněmi. Oficiální CD nazvané „Auditorium“ vyšlo ve spolupráci s Popronem v letech 2006/2007 a objevilo se na něm 12 skladeb. Na přelomu let 2008/2009 představují své druhé cd „ Cajk“, které vydává Česká muzika.

Za svou hudební kariéru odehráli koncerty na festivalech Benátská noc, Sázava fest, Votvírák, Noc plná hvězd, Masters of rock, Vizovické trnkobraní, Přeštěnice, Rock na valníku, Přístavní slavnosti, Zavírák, Fest pro Afriku, Motománia a dalších. Stali se předkapelou Mig 21, United Flavour, Blue Effect, Mňaga a Ždorp nebo Medvěd 009. Jejich videoklip Fousáč běžel na televizi Óčko. Zahráli si také na Slovensku, Polsku či Německu.

Zatím jejich poslední klip můžete shlédnout níže.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!