Kytary.cz otevřely nové prodejny

Kytary.cz otevřely nové prodejny

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Kytary.cz otevřeli novou prodejnu hudebních nástrojů zaměřenou pro bubeníky a perkusisty. Internetový obchod se tak přiblížil milovníkům hudby ještě víc. A to není všechno!

11. 6. 2012 proběhlo slavnostní otevření hudebního obchodu zaměřené na bicí a perkuse. Nová prodejna se nachází v Kardašovské ulici 669 v Praze. Akustické a elektronické soupravy k vyzkoušení a k tomu bohatá nabídka perkusí potěšila a pořád těší všechny milovníky správného rytmu.

Otvíralo se…

Samozřejmě, ve velkém stylu! V největším showroomu v Čechách (přes 500 m2) se návštěvníci mohli těšit na 120 druhů vystavených činelů a dalších několik desítek bicích sestav. Navíc si každý sebou domů odnesl jeden pár paliček Balbex zdarma, zážitek z bubenické show „DRUMMING SYNDROME“ Miloše Meiera a závěrečný „VIP jam“ bubenických celebrit.

Slavnostního otevření se zúčastnila zvučná jména hudebního světa jako Klaudius Kryšpín, Martin Vajgl, Marek Žežulka, Tomáš Konůpka, Václav Zima, Jaromír Helešic, již zmíněný Miloš Meier a řada dalších.

V prodejně na vás již čekají vaše oblíbené značky jako Marshall, Roland, nebo Digitech, zakoupit si zde můžete také další doplňky, či noty.

A to stále nebyl konec..
O několik dnů později, 25. 6. 2012, otevřeli Kytary.cz další specializovanou prodejnu zvukové a světelné techniky v Kardašovské ulici v Praze. Zde naleznete opravdu všechno, co potřebujete pro pořádný zvuk a světlo.

Klasické modely RCF, novinky od JBL, boxy DB TechnologiesMackie HDmixpulty SoundcraftAllen & HeathAlesisPresonusYamaha a mnoho dalších. Mimo to si můžete vyzkoušet plně vybavenou zvukovou režii.

Co tak si něco nahrát a editovat? Nebo máte raději pořádnou světelnou show? Samostatný showroom světelné techniky nabízí výrobníky mlhy, otočné hlavy, LED efkty, RGB lasery a další zboží.

Nevěšte hlavu, pokud nejste fanda perkusí, nebo nechcete sestříhat megahit, Kytary.cz mají kromě svého internetového obchodu dohromady 6 kamenných prodejen po celé republice. Klávesy, kytary a další hudební nástroje, doplňky, ale také noty si můžete prohlédnout a zakoupit z pohodlí domova, nebo se projít a pokochat se, co je nové ve světě nástrojů. Tak už jste si vybrali?

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!