Open Air Festival v Panenské Týnci začne už za pár dní. Proč vyrazit podle našich čtenářů právě tam?

Open Air Festival v Panenské Týnci začne už za pár dní. Proč vyrazit podle našich čtenářů právě tam?

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Open Air Festival v Panenské Týnci je jedním z největších tuzemských festivalů. Na Informuji jsem soutěžili o vstupenky. Naši čtenáři měli napsat krátkou pozvánku. Proč si tedy podle nich nenechat letošní ročník určitě ujít?

"Na Panenský Týnec narovnej si límec. Open Air Vás pobaví, muzikou nás zaplaví. Na co že se těšit? Není tu co řešit…"

"Tenhle festival je absolutní top a letos na něm jsou nej jména, co mohou bejt, ták neseď doma u FB a nebuď trustej jako prejt, protože tohle je fesťák, kde se můžeš zlejt ... Sluníčko bude svítit neboj nebude lejt, tak doraz do Panencáku. Neboj nekoukáme na občanku, není to omezené věkem."

"Přátelé festivalu a dobré muziky, máme pro vás opět akci, na které nesmíte chybět. Ten, kdo miluje dobrou muziku a atmosféru letního festivalu, ať navštíví Paneský Týnec, kde se představí ve třech dnech kapely, které tě přivedou do varu. Tři dny plné hudby s kapelami: Fatboy Slim, Amy Macdonald, Mando Diao, Gorillaz Sound Systém, Bloody Beetroots DJ Set, Booka Shade, Rizzle Kicks,  Bekofis, Nightwork, 100°C, Monkey Business, Support Lesbiens, Wohnout, Anna K, Skyline, Načeva, Please, The Trees a sbor, Elpida, Xindl X,Tomáš Klus, Zrní, Ester, Luboš & Kujooni: Hudba, tanec, klobása, Tony Ducháček & Garage Velvet Underground Revival, A Banquet, Rybičky 48, Mandrage, Stereo MCs DJ. Tak neváhej a doraz za námi!"

"Pojeď s námi na Open Air Festival!  Panenský Týnec čeká jen na tebe - dokážeš to rozjet? Ukaž se! 9. - 11. 8. 2012."

"Pozval bych všechny na další velký festival, když nám nevyšel Rock for People, kde doufám, že bude slunečno a pořádně to rozproudí Gorillaz Sound System."

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!