Výstava nové lifestylové značky Newintage propojuje vintage styl s novými trendy

Výstava nové lifestylové značky Newintage propojuje vintage styl s novými trendy

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Výstava nové značky Newintage, kterou si právě můžete prohlédnout v galerii GALERIE/CZD ve Vojtěšská ulici, propojuje nostalgii, romantickou snovost a vintage styl s novými trendy a moderními materiály.

Základy zbrusu nové značky Newintage byly položeny ve spolupráci organizace CZECHDESIGN a studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v průběhu několikadenního workshopu. Díky němu se podařilo propojit práci studentů výtvarných oborů různorodého zaměření a vznikla tak unikátní kolekce výrobků.

Mladí designéři si pod vedením Michaela Vašků, zástupce CZECHDESIGN, vzali za úkol postavit most mezi kouzlem vintage stylu a leskem moderních technologií, objevit prvek cesty časem i životem všedních lidí. Studenti si na poměrně krátkém workshopu vyzkoušeli budování značky: od prvotní myšlenky až po reálnou
aplikaci do praxe.

 Od původního spojení různých ateliérů a oborů na školní půdě však projekt Newintage pomalu odrůstá a nabývá na profesionalitě. Výsledkem je tedy výjimečná řada výrobků, která obsahuje unikátní šperky, dámské oděvy či dokonce bytové doplňky, které jsou prodchnuty motivem cesty, snů a atmosférou Zlína za časů jeho největšího rozkvětu.

Výstava trvá do 16. 9. 2012

Více

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!