Yvetta Blanarovičová podpořila AKCI CIHLA v Třebíči

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


AKCE CIHLA

Na třebíčském náměstí v pondělí 14.6.2010 v 15h odstartovala „Akce cihla“ letos již po sedmé. Oblastní charita Třebíč uspořádala v rámci celostátní kampaně na podporu lidí s mentálním postižením charitativní sbírku, která bude využita na zakoupení dotykové obrazovky, speciálně upravené klávesnice a myši pro mentálně postižené lidi, na výstavbu skleníku pro rozšíření pracovní terapie a na vybudování cvičného kuchyňského koutu, který by sloužil k pracovně výchovné činnosti.

Třebíčané mohli přispět při vystoupení Yvetty Blanarovičové a taneční skupiny Arabes. Pro děti pořadatelé uspořádali soutěže a k dispozici byl skákací hrad.

Od 15.6. do 22.6.2010 najdete sbírkové pokladničky na různých místech kromě Třebíče i v Náměšti n/Oslavou, v Moravských Budějovicích a v Jaroměřicích n/R.

Dle slov organizátorek z Oblastní charity Třebíč paní ing. Paločkové a Martiny Veselé z darů na loňský rok byly zakoupeny počítačové výukové programy pro lidi s mentálním postižením a výsuvná sedačka do osobního automobilu pro vozíčkáře. Všem, kteří se rozhodli přispět patří velký dík od všech klientů třebíčských stacionářů a pracovníků charity, kteří se o ně s láskou a velkým pochopením starají a jejichž pomoc lidem, kteří ji potřebují, je kvalitní a účinná. Za vše mluví motto: „Nikdo není zbytečný na světě, kdo ulehčuje břemeno někomu jinému“, které najdete ve výroční zprávě Oblastní charity z minulého roku.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!