Šumava Rocks 2012 odstartuje již tuto sobotu

Šumava Rocks 2012 odstartuje již tuto sobotu

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Na ostrově Santos v Sušici proběhne 14. července 2012 již 19. ročník hudebního festivalu Šumava Rocks. Festival nabídne v tomto příjemném areálu poblíž řeky Otavy jako již tradičně bohatý hudební program. První vystoupení začne v 18:00 a během večera zahraje mnoho známých zpěváků i hudebních seskupení. Celým festivalovým večerem provede návštěvníky režisér Zdeněk Suchý

Jednou z největších hvězd festivalu bude česká hudební stálice - skupina Tata Bojs. Tato legentární kapela, která vystupuje již od konce 80. let, představí v Sušici své nejnovější album Ležatá osmička. Dalším festivalovým lákadlem je seskupení 100°C. Tato nekonvenční kapela s velice osobitým stylem je známá jak v České republice, tak i za jejími hranicemi. Rádi dělají věci po svém, a proto je každé jejich vystoupení velkým překvapením.

Kromě Tata Bojs a 100°C se můžete těšit také na mladou kapelku LUNO, známou rapovou skupinu PSH (neboli Peneři Strýčka Homeboye), Romana Holýho, Matěje Rupperta, Terezu Černochovou a další. Chybět nebudou ani známí DJs jako DJ Maceo, DJ Friky a DJ Robot. Od 2:00 bude pro návštěvníky připravena festivalová afterparty.

Pokud tedy nemáte v sobotu žádné jiné plány, není nic lehčího než objednat lístky a strávit příjemný večer ve společnosti českých hudebních hvězd. Lístek seženete v předprodeji v síti Ticketstream za 250 Kč.  

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!