Informuji.cz přebírá od společnosti Miton portál Nepropasni.cz

Informuji.cz přebírá od společnosti Miton portál Nepropasni.cz

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Během svého tříletého působení si kulturní portál Informuji.cz vybudoval stálou čtenářskou základnu a pevné místo mezi českými online kulturními rozcestníky. Další významný krok v rozvoji portálu přichází nyní: Informuji.cz se spojuje s dosud konkurenčním serverem Nepropasni.cz, který přebírá od společnosti Miton. Portál Nepropásni.cz byl zaměřen výhradně na kulturní akce, Informuji.cz kromě akcí reflektuje i kulturní dění obecně. Propojení obou portálů tak bude v praxi pro čtenáře znamenat především ucelenější kulturní přehled.

Kulturní portál Informuji.cz má v současnosti přes 80 000 návštěvníků měsíčně a disponuje svou sítí dobrovolných redaktorů, kteří pravidelně reflektují kulturní dění a zajímavé akce ve svém regionu. Vedle kulturních tipů tak čtenář na webu nalezne zajímavé autorské články, recenze filmů či divadelních představení, rozhovory z oblasti filmu, divadla, módy a designu.

Spojení se zavedeným online rozcestníkem Nepropasni.cz tak znamená další krok v rozvoji portálu. Rozšíří se nejen čtenářská základna, ale také nabídka služeb, kterou bude Informuji.cz čtenářům poskytovat. Nabídka na spojení přišla ze strany společnosti Miton, vlastníka Nepropasni.cz.

V současné době pracujeme na propojení obou portálů a vytvoření nové koncepce. Rozšíří se databáze kulturních objektů a výpis akcí. Dále připravujeme úpravu struktury stránek, novou grafiku a další změny. Od tohoto spojení si přirozeně slibujeme i upevnění a zesílení pozice na trhu.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!