Do Nodu se slevou!

Do Nodu se slevou!

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Jedna z nejoriginálnější pražských scén pro odvážné současné divadlo a umění, pražský prostor NoD v Dlouhé ulici, se rozhodl svým divákům nabídnout slevu 30 Kč na každou vstupenku zakoupenou pomocí služby SMS Ticket. Tato akce je platná od března až do odvolání.

Služba SMS Ticket nabízí novou a pohodlnou možnost, jak si napevno rezervovat lístky na svá oblíbená představení. Odesláním SMS v ceně 39 Kč na číslo, které divák najde v odkazu u vybraného představení na webových stránkách NoD, si divák rezervuje jeden lístek na vybrané představení. Těsně před představením pak na pokladně doplatí zbytek ceny vstupenky.

,,Službou SMS Ticket jsme se rozhodli vyjít vstříct zaměstnaným jedincům, kteří nemají čas si lístek koupit v předprodeji, ale zároveň těm, kteří se nechtějí spoléhat na fronty u pokladen před představením, kdy je velké riziko, že představení bude vyprodané. Rezervace jsou bezplatné, a divák tak získá zdarma a pohodlně jistotu vstupu na jím vybrané představení,“ vysvětluje Jaroslav Stanko, generální manažer prostoru Roxy / NoD.

Slevu ve výši 30 Kč na každou vstupenku zakoupenou pomocí služby SMS Ticket dostanou všichni diváci bez ohledu na to, zda kupují studentské či plné vstupné. V některých případech se jedná až o 30% slevu na vstupném.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!