Ve středu 29. 2. vyšlo první letošní vydání virtuálního street magazínu  Are We BASTARDS?!

Ve středu 29. 2. vyšlo první letošní vydání virtuálního street magazínu Are We BASTARDS?!

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Magazín letos přichází s novým webem a upraveným flash/HTML enginem, který je ještě interaktivnější a uživatelsky vstřícnější (například se otevírá při náhledu celá dvoustrana).

Kromě toho máme i nový fresh design, upravený obsah a nebo pozměnený redakční team. O perfektní ilustrace se postaral geniální Luke Tomski.

Nové číslo dvouměsíčníku je pro všechny čtenáře dostupné zcela zdarma na webu     http://www.bstrds.cz, kde vychází ve virtuálním flash prohlížeči.

Zde je také odkaz na jeho PDF verzi, pro vlastníky iPad, iPhone, android telefonů, tabletů nebo pro ty, které virtuální flash podoba časopisu nebaví -

http://www.bstrds.cz/archive/2012/01/pdf/bstrds.pdf

V tomto vydání je pro Vás připraveno:

* Exkluzivní interview s Mike Schreiberem, fotografem, který dokumentuje přes dvacet let hip-hop a urban kulturu. Nedávno mu vyšla kniha True Hip-Hop a jako jeden z mála v dnešní době fotí stále na analogový fotoaparát.

* Profil umělce Pasty Onera! Představení jeho první sólo výstavy Peep show, ukázky jeho streetartu, některých novějších graffiti pieců, ale také naprosto nedávného díla, které vytvořil na umělecké stáži v Brazílii.

* Nová rubrika o urban sportech Move, kde je velmi neotřelý report ze streetball utkání King of the Rock ve vězení Alcatraz, které uspořádal Red Bull.

* Rubrika MyRide je připravena s jedním z nejlepších světových BMX jezdců ve vertikální rampě Jenym Valentou. Předvede vám svojí obří káru Dodge RAM.

* Stylecheck Vám představí styl jednoho z nejlepších domácích producentů jménem Freezer, kterému akorát vyšlo debutové producentské album Black box.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!