Pražská experimentálně mainstreamová čtveřice Vložte kočku vydává LP TáTa

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


První dlouhohrající deska VLOŽTE KOČKU je na světě. Pražská experimentálně mainstreamová čtveřice Vložte kočku vydává po třech "extended plays" první dlouhohrající celek. LP TáTa shrnuje čtyřletou existenci kapely v celé její stylové šíři, aniž by ztratilo smysl jako celistvý tvar. Mnohostěn z bubnů, krabiček, el. violónu J. Konvalinky, kytar, pián a rapů.

TáTa spatří světlo světa 8. března 2012, v den žen a v předvečer 83. narozenin paní Elen Kaplanové. Experimentální prostor Roxy/NoD dostojí svému jménu. Dvě místnosti, čtyři projektory a pět pódií vytyčí prostor. Úplněk určí čas.

Vložte kočku podpoří At Eye Level, souputníci na poli poctivě akustické elektroniky, v nové, syntetičtější sestavě, několik DJs a grapoví experimentátoři Mutanti hledaj východisko.

K dostání budou kočičí flash disky s novým albem, starším EP Toxoplasmosis, doposud nezveřejněným klipem k nejpostrockovější sladbě kapely, Godspeed you, který vznikal za spolupráce se serverem bondage.cz, a s velmi kvalitním záznamem pozdně podzimního koncertu ze střechy sousedící s bývalým obchodním domem Máj na pražské Národní třídě.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!