Jean Dujardin, hvězda filmu THE ARTIST je ve Francii cenzurován

Jean Dujardin, hvězda filmu THE ARTIST je ve Francii cenzurován

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Hvězda filmu THE ARTIST Jean Dujardin je ve Francii pod palbou kritiky kvůli provokativní billboardové kampani k jeho novému filmu NEVĚRNÍCI.

Nejnovější lamač hollywoodských srdcí Jean Dujardin nemá v současné době svou domovinu zrovna v lásce. Ve Francii má velké problémy s provokativní kampaní ke svému nejnovějšímu filmu NEVĚRNÍCI. Na vizuálech filmu je Dujardin se svou kolegyní Gilles Lellouche v kompromitujících polohách, o nichž mnozí říkají, že degradují ženy.

Hvězda filmu THE ARTIST pobouřila celou Francii, když byla v Paříži vyvěšena reklamní kampaň, v níž drží ženské nohy a nad jeho hlavou je slogan: „Běžím na schůzku“. Na dalším vizuálu je Lellouche předstírající orální sex a nad ní je napsáno „Ztrácím signál. Právě vjíždím do tunelu“.

Dujardin a Lellouche jsou též na titulní straně časopisu PREMIERE, kde na sobě mají černá saka, košile a kravaty, ale žádné kalhoty. Své soukromé partie si zakrývají pouze svýma rukama.

Francouzská média spekulují, zda skandální povaha této reklamní kampaně neohrozí hercovy šance na Oscara, protože to, co je v Evropě šokující, je v Americe často bráno jako nepřípustné.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!