Joe Bonammasa v Praze – vyhraj lístky na koncert

Joe Bonammasa v Praze – vyhraj lístky na koncert

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Fenomenální kytarista, miláček hudebních kritiků i posluchačů, Joe Bonammasa předved svůj um 28. února v pražské Tipsport aréně. Nenechte si ujít jediné tuzemské vystoupení „nového krále blues“ a hrajte s námi o dva lístky na koncert.

Jak soutěžit?

Zapojit se do soutěže ještě nikdy nebylo snazší. Stačí se přidat k této facebookové události a sdílet ji na vaší zdi. Ze všech zúčastněných pak vybereme tři šťastlivce, kteří si odnesou každý dva lístky na Bonammasův koncert. Jména vítězů vyhlásíme 23. 2.

Blues-rocková událost roku

Pokud je vám tenhle styl hudby blízký, rozhodně si nenechte únorový koncert ujít. Bonammasa vystoupí i se svou skvělou doprovodnou kapelou (Carmine Rojas - basová kytara, Rick Melic – klávesya Tal Bergman - bicí). Můžete se těšit především na skladby z Bonammasovy poslední sólové desky Dust Blow.

Čtyřiatřicetiletý Bonammasa je považován za obrovský talent srovnatelný s nejlepšími kytaristy historie jako je Jeff Beck nebo Jimmi Hendrix. Za sebou má více než desítku sólových alb, podařenou spolupráci s Black Country Communion a tisíce skvělých koncertů.

Přijďte si 28. 2.  do Tipsport arény užít ten nejlepší blues-rockový koncert roku.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!