Noc reklamožroutů 2012 již tento pátek

Noc reklamožroutů 2012 již tento pátek

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


V pátek 27. ledna se v brněnském klubu Fléda uskuteční světová reklamní show, Noc reklamožroutů. V Praze se na noc plnou reklam můžeme těšit ve čtvrtek 2. února, kdy se přesune do pražského klubu ROXY.

Martina Ptáčková, mluvčí akce, slibuje uvedení celkem 324 reklamních spotů z 51 zemí světa a to v bloku trvajícím 5 hodin, 24 minut a 37 sekund.

"Jsou připraveny nejlepší reklamy z celého světa, většina z nich poprvé v České republice. Mezinárodní, exotické, ale i kontroverzní či historické spoty - nejstarší z roku 1935 - dokazují různorodost a módní trendy tohoto blýskavého světa", uvedla Ptáčková.

Letošní Noc reklamožroutů má na programu také historické okénko, které přinese některé socialistické reklamní spoty. Můžeme se těšit na průřez sovětskými a ruskými reklamami od 30. let minulého století až do současnosti.

Kromě promítání samotných reklam, zahájí druhou část večera (hodinu a půl po půlnoci) frontman skupiny Monkey Bussines Roman Holý, jehož program má být pro hosty překvapením. Prozradil pouze, že připravuje speciální představení, ve kterém se ukáže také jako DJ.

Následná party bude probíhat až do brzkých ranních hodin. V Brně se ponese v duchu rádia Krokodýl, pražská Noc reklamožroutů bude hostit Fajn rádio.

Vstupenky na pražskou část show s třicetiletou tradicí je možné zakoupit v sítích Ticketpro, Ticket Portal a SMS ticket, pohybují se v rozmezí od 350 do 450 korun.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!