Petr Mach: FINANCOVAL JSEM ODS

Petr Mach: FINANCOVAL JSEM ODS

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Připravovaná kniha Petra Macha a spoluautora Dušana Šrámka "Finacoval jsem ODS" (Nakladatelství BVD) bude k dostání sice až příští týden, ale už teď vzbuzuje nemalé emoce. Kniha totiž odkryje některá dosud nepublikovaná fakta ze zákulisí fotbalové Sparty, financování ODS i samotného příběhu Petra Macha.

Životní příběh Petra Macha se zdánlivě od podobných odnikatelských špiček mnoho neliší. Jeho raketový vzestup na počátku 90. let, kdy se stal ve svých 25 letech majitelem největšího českého fotbalového klubu Sparty Praha, byl také nepřímou vstupenkou mezi politickou elitu a stal se jedním ze sponzorů ODS. Bohužel však v jisté chvíli chtěl své investované peníze zpět. A tak následoval strmý pád a pětileté vězení.

Nicméně Petr Mach se nevzdává ani dnes a pootevírá dveře, ze kterých vypadávají kostlivci se znakem různých politických stran. Jeho boj nekončí, a obsah připravované knihy může být další rozbuškou v nekonečné kauze financování ODS. Ve spolupráci s reportérem Reflexu Dušanem Šrámkem tak vzniká svědectví, které začíná v Praze a končí v sejfech švýcarských bank.

Kdo ví, na kolik je příběh hnihy pravdivý a kolik z toho jsou pouhé autorovy představy...

Oficiální stránky: http://www.financovaljsemods.cz/

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!