Soutěž o lístky na Gipsy Kings v Brně

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Gipsy Kings vtrhnou do brněnského Ronda již 21. 10. 2011 a vy můžete být u toho! Jediný koncert Gipsy Kings v ČR si přece nenecháte ujít. Vše začne v 19 hodin a těšit se můžete na klasickou porci divokých popových rytmů ve stylu flamenca.

Tato populární francouzská skupina působí na hudebním poli již přes dvacet. Za tu doba stihla vydat 18 alb a na devatenáctém pilně pracují. Několik písní z chystané desky zazní i na brněnském koncertu. Posluchači samozřejmě nebudou ochuzeni ani o známé hity jako Bamboleo, Volare či Baila Me.

Tito nejznámější zástupci romské muziky rozezní své hudební nástroje v České republice teprve potřetí. Dva předchozí koncerty jasně napovídají, že se má moravská metropole na co těšit! Porce žhavých jižanských rytmů v neotřelém podání potomků španělských emigrantů jistě roztančí celé Rondo. 

Na rozehřátí bude předskakovat kubánský DJ Willy, který publikum patřičně nažhaví. Po té už si tahle živelná partička vezme diváky do parády osobně. Chladný podzim se neúprosně blíží a dávka hřejivého temperamentu jistě přijde před dlouho zimou vhod. Těšte se na pořádný multikulturní nášup Rumba Flamenca Camargue, jak svůj hudební styl označují sami Gipsy Kings.

Vstupenky pořídíte v síti Ticketportal, jejich cena začíná na 690 Kč, za lístek na sezení dáte až 1490 Kč.

Pozor soutěž!

Kytary.cz přítel brněnské hudební kultury si pro vás přichystal jedinečnou nabídku. Máte jedinečnou možnost vyhrát 2 lístky na koncert Gipsy Kings! Stačí vyfotit brněnskou prodejnu Kytary.cz, pořízený snímek vystavit na facebookové stránce kytary.cz (http://www.facebook.com/kytary.cz). Auto fotky, která si získá srdce nejvíce uživatelů (tzn. nejvíce „lajků“), získává 2 lístky na koncert! Uzávěrka soutěže je už 19. 10., takže si pospěšte.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!