Kytary.cz nově i v Brně

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Brno, to je zlatá loď, a není proto divu, že se v něm kumulují umělecké duše všeho zaměření, včetně spousty talentovaných muzikantů. Pro všechny brněnské hudební nadšence máme výbornou zprávu: Kytary.cz jeden z nejoblíbenějších a největších prodejců hudebních nástrojů otevírá v Brně nový kamenný obchod.

Slavnostní zahájení proběhne již 21. 9. v 10:00 hodin a je jisté, že to určitě nebude nuda. Prodejnu vyrazí pokřtít i brněnský rodák, muzikant a skladatel Oldřich Veselý (Synkopy 61, Blue Efect). Velkým lákadlem je také možnost vytočit si na „kole štěstí“ slevu na nákup až do výše 50%, což už stojí za to. Nějakou tu slevu můžete získat nejen při „zahajovací párty“, ale až do pátku 23.9. Nový nástroj za polovinu, to už docela jde, ne?

A kde že to vlastně je?

Prodejnu najdete na adrese Lidická 28, kousek od Lužánek. Otevírací doba je poměrně velkorysá, ve všední dny od 10:00 do 19:00, v sobotu od 10:00 do 17:00. 

V davech brněnských hudbomilců se jistě nyní hromadně slaví, že již nemusí jezdit vybírat své nové hudební nástroje do Prahy nebo Ostravy, nebo „naslepo“ objednávat po internetu. Důvody k radosti jsou opravdu pádné; prodejní prostor nového obchodu je přes 800 m2,takže skutečně bude z čeho vybírat; stovky kytar, komba, klávesy, bicí, perkuse, prostě cokoliv, na co si vzpomenete. Jedná se bezkonkurenčně o největší hudebniny v Brně a širokém okolí, a vůbec největší halu s hudebními nástroji v ČR, takže se možná dočkáme i toho, že si budou do Brna jezdit pro kytary i Pražáci. Ne, nepropadejte panice, hromadná invaze není pravděpodobná….

Zkrátka, ať už hrajete na cokoliv, na jakékoliv úrovni, nabídka brněnské prodejny Kytary.cz by měla uspokojit Vaše touhy po dokonalém vybavení, bez ohledu na to, jestli sháníte trsátko, nebo kompletní aparaturu…

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!