Hlasujte pro svou oblíbenou kapelu v anketě Žebřík 2010

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Tradiční anketa Žebřík 2010 Peugeot Music Awards právě vstupuje již do svého 19. ročníku! Výsledky dvouměsíčního hlasování, které je rozděleno do dvou kol, budou vyhlášeny první březnový pátek v Plzni pod moderátorskou taktovkou Tomáše Hanáka a Kláry Vytiskové.  

V lednu mohou hudební fanoušci hlasovat libovolně pro kteréhokoliv ze svých favoritů, a to zasláním sms na tel. číslo 900 06 09 ve tvaru specifikovaném na www.anketazebrik.cz. Z tohoto kola vzejde pět nominovaných v deseti kategoriích, kteří budou zveřejněni 1. února. O definitivních vítězích se pak bude rozhodovat až do konce února. 

Předání cen se uskuteční 4. března od 20 hodin v Domě kultury Inwest v Plzni. V průběhu pětihodinového programu budou oceněni tři nejlepší umělci v každé kategorii, kteří převezmou sošky z dílny renomovaného výtvarníka Václava Česáka.

Během galavečera, jehož moderování se ujmou Tomáš Hanáka a Klára Vytisková, budou k vidění speciální koncertní sety předních tuzemských kapel. Vystoupí např. skupina Sunshine s hostujícím písničkářem Nicelandem, Xindl X za doprovodu zpěvačky Olgy Lounové, Vojta Dyk a Nightwork i kapela Marka Ztraceného.   

 Více...

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!