Vánoční koncerty Musica animata

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Po velkém úspěchu a mnohých ohlasech nadšených posluchačů koncertů projektu HARMONIA LAUDES se jeho účastníci rozhodli pro opakování vánoční verze programu i v letošním roce. Budou to však už jedny z posledních provedení, protože se hudebníci budou v příštím roce věnovat studiu nového muzikálu.
Můžeme se těšit na sérii tří vánočních koncertů, při kterých zazní duchovní hudba na pomezí různých žánrů, kterou lze označit jako symphonic art rock a která již delší dobu oslovuje posluchače napříč generacemi. Mimo skladeb Ch. Norwella zazní i hudba E. Morriconeho a A. Snella. Spolu s velkým smíšeným pěveckým sborem tvořeným zpěváky ze sborů Musica animata Třebíč, Santini Telč a Serafín Třebíč Jejkov a smyčcovým orchestrem účinkují i členové rockových skupin ARCHA a YETTIrock.
Koncerty se uskuteční 28. prosince v 19 hod. v kostele sv. Martina v Třebíči, 2. ledna v 17 hod. v kostele Jména Ježíš v Telči a 9. ledna v 17 hod. ve Společensko-kulturním centru v Brtnici. Projekt HARMONIA LAUDES je finančně podpořen v rámci Grantového systému Zdravého města Třebíče. Více informaci na www.animata.cz.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!