Věra Špinarová v Třebíči

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Věra Špinarová rozezní třebíčskou Pasáž

Na páteční večer 26.11.2010 připravilo MKS Třebíč koncertní vystoupení Věry Špinarové. Zpěvačka se může těšit na vyprodaný sál třebíčského divadla Pasáž. Od 19 hodin zde potěší své příznivce. Věra Špinarová  se řadí k nejlepším osobnostem českého popu a rocku. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let.
Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice. Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány. Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě.
Jako prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cockera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany, byla pozvána jako host na Ostravský koncert.

Věra Špinarová patří ke stálicím naší rockové i populární hudby. V současné době vystupuje se svým synem Adamem Pavlíkem a jeho kapelou Adam Pavlík Band.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!