Kapela Mandrage je nominována na Skupinu roku cen Óčka

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Po říjnovém úspěchu na slovenské hudební televizi Musiq1, když si odnesli trofej za vítězství v kategorii Nováčik roku, čeká kapelu Mandrage další boj. Jsou nominováni na Skupinu roku v udílení prestižních cen Óčka, nejsledovanější hudební televize v České republice.

Čtyřčlenná poprocková skupina Mandrage z Plzně opravdu nezahálí. Poté, co se v roce 2009 prosadila v rádiích se singlem „Hledá se žena“, neslezla z koncertních pódií. Pouze od listopadu, kdy se na pultech objevila jejich stejnojmenná deska, kluci odehráli více než stovku koncertů, v létě se představili na předních hudebních festivalech.

Mandrage ve svém tempu nepolevují ani na konci roku. V září totiž odstartovalo jejich společné turné s kapelou Rybičky 48, které nese název NEBEPEKLO TOUR. Během koncertní šňůry navštíví přes 20 českých, moravských, ale i slovenských měst.  Plzeňáci představí nejen mega hit Hledá se žena, ale i novou verzi hitu od Roye Orbisona -  Pretty Woman.

Příliš klidu si neužijí ani v prosinci, kdy bude vrcholit zmiňované turné. To kluci zakončí 25. 12. v Kutné Hoře. Pomyslnou třešničkou na dortu za úspěšným rokem 2010 jim je bezpochyby nominace osmého ročníku cen Óčka v kategorii Skupina roku. Sošku s okem, tradiční odměnu pro vítěze, si mohou odnést 2. prosince 2010, kdy se v Incheba Aréně uskuteční oficiální předání cen.

http://mandrage.cz/

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!