Helena Heinz představí v rámci Designblok ´10 novou kolekce mýdel „Soap ZEN“

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Motto: „Lidé nevidí, lidé cítí.

Kolekce mýdel SOAP vznikla jako součást diplomové práce designérky Heleny Heinz v ateliéru K.O.V. na pražské VŠUP v roce 2008. Od té doby se stále vyvíjí a zabydluje mezi lidmi. Je věnovaná lidským emocím, smyslům a citům. Čte se hmatem, vjemem - dotykem.

Kolekce SOAP je tvořena řadou ručně vyráběných parfemovaných mýdel 12 velikostí a barevných variací. Design vychází z odlitků přírodních tvarů kamenů a volně se inspiruje jejich estetikou. S o a p vzniká v omezených edicích. Liší se stylem i charakterem účelu, pro který je navržen. Smyslem je hrát si s vizuálním stylem obalů a doplňků a nepřestávat tak těšit svými proměnami a stát se nejen krásným dárkem ale i objektem sběratelů.

kolekce ZEN pro LAUFEN

Limitovaná kolekce mýdel ZEN je složena z řady ručně vyráběných černých a bílých mýdel a nerezového stojánku. Cílem bylo vytvořit funkční designový předmět denní potřeby, který se stane stylovým doplňkem a ozdobou Laufen umyvadel, přičemž inspirací se staly samotné koupelny Laufen – jejich jednoduchý a čistý design.

Slavnostní vernisáž Soap ZEN se uskuteční dne 8. října 2010 od 19 hodin v prostoru Galerie koupelen Laufen v rámci Dnů designu v Praze – Designblok ´10 (I.P. Pavlova 5, vchod z ulice Legerova, Praha 2).

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!