Cirkus Cirkus Classic - první český (internacionální)

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Co se vám vybaví, když se řekne "cirkus"? Barevný baldachýn, exotická zvířata a ladné pohyby vzdušných gymnastů? A co se vám vybaví při slovech "český cirkus"? Chvíle zamyšlení... Agentura Promoprodukce se zaměřila na pojem "český cirkus" jako takový, nebo spíše na neexistenci tohoto pojmu v nejmodernější historii České republiky, a postavila si za cíl tu skutečnost napravit a dostat do širšího povědomí myšlenku, že v Čechách cirkus být může a musí.

Za slovy následovaly činy, a tak už 23. září na Rohanském nábřeží v Praze odstartovala šou plná divů: afričtí sloni z Anglie, lvi z Dánska, kaskadéři z Brazílie, italští akrobati - zdá se, že na výzvu reagovali všichni významní umělci z oboru a tím učinili z Prahy centrum cirkusového dění. Každý den kromě pondělí Vás na Rohanském nábřeží přivítá jedinečný mezinárodní soubor artistů a zvířat, pro děti je připravena speciální "Cirkusová Zoo", kde se malí hosté za symbolický poplatek na krmivo mohou navštívit exotická zvířata z cirkusu.

Akce potrvá až do 14.listopadu, a tak návštěvníci budou moci ocenit všechny výhody vyhřívaného stanu, který pro jejich komfort připravili pořadatelé. Cena vstupenky se drží na milosrdných 200 kč (pro rodiny je připravena speciální cena: 550 kč pro čtyři osoby, děti do pěti let se na šou dostanou zdarma).

Další informace a program představená na: www.cirkusclassic.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!