Soutěž o nejlepší detektivku s Aghatou Christie

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Královna detektivky slaví 120. výročí narození

Hercule Poirot, slečna Marplová, Parker Pyne a mnozí další – nesmrtelné postavy detektivního žánru jsou tu s námi již skoro celé století. Jejich autorka, Agatha Christie, přezdívaná královna detektivky, by se letos dožila 120 let.

K výročí narození Agathy Christie se po celém světě chystá mnoho více či méně okázalých akcí. Nakladatelství Knižní klub, ve kterém knihy Agathy Christie v českém jazyce vycházejí, se k oslavám připojí.

Vyhlašuje soutěž o detektivní povídku

Máte rádi detektivní žánr? Píšete rádi? Ano? Pak se zapojte do  soutěže o nejlepší detektivní povídku, například na téma „Kam zmizela Agatha Christie?” (Můžete ale zvolit téma jiné, i současné, podmínkou je pouze ctít detektivní žánr) Každý znalec života Agathy Christie a detektivky vůbec určitě ví, že v roce 1926 Agatha Christie na krátký čas zmizela. Dodnes není uspokojivě vysvětleno, kam a proč, přestože se o vysvětlení řada renomovaných spisovatelů, filmařů a badatelů, pokoušela. Neúspěšně.

Soutěžní příspěvky můžete zasílat do 31.10.2010, případně jen hodnotit a více najdete na www.agatha-christie.cz nebo www.knizniweb.cz

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!