Faithless chystají na Open Air Festivalu speciální audiovizuální show

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Panenský Týnec / PrahaObří LED obrazovka o úhlopříčce takřka 12 metrů se 13. srpna v noci rozzáří fantaskními barvami za zády britského dua Faithless, jedné z hvězd Open Air Festivalu. Právě Faithless si do Panenského Týnce v pátek přivezou speciální vizuální show k nové desce The Dance, kterou letos vydali. Den předtím budou moci tuhle pastvu pro oči obdivovat návštěvníci maďarského legendárního festivalu Sziget.

Kvůli Faithless vzniká v zázemí festivalové hlavní stage speciální „loading dock“, tedy „na míru“ připravená rampa, která umožní rychlé vyložení techniky a přípravu na koncert.Faithless přijedou v pátek ráno a náš team musí vyložit několik kamionů a postavit pódium během několika hodin,“ vysvětluje promotér Michal Lukeš. „Proto jsme dopředu připravili speciální konstrukci na hlavním pódiu,“ dodává Michal.

Vystoupení pátečních i sobotních hvězd na O2 Main stage pořadatelé načasovali tak, že kapely mohou českému publiku přidat v podstatě libovolně dlouhý „přídavek“ k jejich show. Faithless totiž hrají v rámci pátečního programu jako poslední. Stejně tak Kasabian v sobotu. „Tudíž je jen na nás, jak dlouho kapely na pódiu udržíme a jakou atmosféru pro ně připravíme,“ usmívá se manažerka festivalu Marie Marková. „Protože třeba Kasabian čeká česká premiéra. Faithless už k nám také několik let nezavítali. Takže bychom měli kapelám i sobě připravit zážitek, na jaký nezapomeneme,“ dodává Marie.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!