Open Air Festival připravil soutěž o Seatu Ibiza ST kombi

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Open Air Festival šlape na plyn a odhaluje časový line-up. Stejně tak mohou na plyn šlápnout i jeho návštěvníci. A to nejen pomyslně. Jeden šťastlivec ze všech přítomných totiž vyhraje krásné kombi Seat Ibiza ST. Vstupenka na třídenní festival se tak může pořádně zúročit.

Naplánujte si svůj festival
Odedneška najdete na internetových stránkách www.openairfestival.cz časový harmonogram vystoupení jednotlivých kapel. Pořadatelé při sestavování programových „puzzle“ mysleli především na to, aby se žádná z hlavních hvězd festivalu nepřekrývala s jinou. „V pohodě stihnete koncerty Kasabian, Faihtless, Röyksopp i Richarda Müllera,“ říká s úsměvem manažerka festivalu Marie Marková. 

Velká festivalová soutěž

Pokud si chcete koupit nové auto, obvykle to znamená investovat buďto najednou stovky tisíc, nebo postupně splácet po desetitisících. Open Air Festival ale nabízí jinou variantu. „Přímo v Panenském Týnci vyplníte jednoduchý dotazník, díky kterému se budete moci soutěže zúčastnit,“ vysvětluje promotér Michal Lukeš. Dotazník budou soutěžící odevzdávat na infocentru přímo v areálu. „Další detaily soutěže ještě sdělíme prostřednictvím našich internetových stránek www.openairfestival.cz,“

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Mohlo by se ti líbit...

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!