Kontakt

Máte dotaz k fungování Informuji.cz? Rádi byste s námi spolupracovali? Kontaktujte nás...

Pořádáte kulturní akce, staráte se o divadlo, galerii či hudební klub? Oslovte na Informuji.cz přesně cílenou skupinu aktivních lidí se zájmem o kulturu. Napište nám na marketing@informuji.cz a my Vám s propagací pomůžeme.

V současné době se návštěvnost Informuji.cz pohybuje kolem 15 000 - 22 000 čtenářů denně. Měsíčně pak zobrazíme více než 2 miliony stránek. Informuji.cz je tak největší ryze kulturní portál v ČR.

Našim partnerům pomáháme se zviditelněním pomocí obsahu, který čtenáře zajímá (články, akce, recenze...) a pracujeme tak na dlouhodobém budování jejich značky.

Pár čísel pro pořadatele...

  • Každý měsíc přivedeme na webové stránky (odkazové prokliky) akcí a kulturních institucí více než 400 000 návštěvníků.
  • Každý měsíc pošleme do e-shopu pořadatelů a našich partnerů více než 100 000 kupujících.
  • Každý měsíc fyzicky přivedeme přímo do divadel, klubů a galerií tisíce návštěvníků.
  • Každý měsíc vydáme přes 200 recenzí, článků a reportáží. Publikujeme více než 5 000 akcí a oslovíme statisíce fanoušků na sociálních sítích.
  • Našim partnerům zvyšujeme návštěvnost, prodeje a budujeme povědomí o jejich (kulturních) aktivitách.

Naše reference a partneři, kterým pomáháme...

Mediální partnerství

Pořádáte festival nebo zajímavou kulturní či společenskou akci? Hledáte silného a renomovaného mediálního partnera? Napište nám na kontakt@informuji.cz. Rádi Vám s propagací pomůžeme...

Tiskové zprávy

Máte pro nás zajímavou tiskovou zprávu? Zašlete jí na e-mailovou adresu: kontakt@informuji.cz nebo nám dejte vědět přes kontaktní formulář.