Záblesky chladné neděle

Záblesky chladné neděle

Filmový žánr: Thriller

V kinech od: 8.11.2012

Celovečerní komorní psychothriller začíná kdesi na severočeské silnici. Dora po vzrušené hádce vyskakuje z Richardova auta a stopne si náhodně projíždějící vůz, ve kterém sedí Adam. Ten si myslí, že Dora je prostitutka a nabídne jí kšeft: Má zahrát při rodinné oslavě roli přítelkyně jeho mladšího bratra Martina.

Rodina i sousedé se tím mají uvést v domnění, že Martin už se vzpamatoval z deprese a s novým vztahem začíná nový život. Dora nabídku přijme hlavně proto, aby unikla Richardovi. Ten ji už delší dobu svým vlastnickým postojem terorizuje. Ani teď se nevzdává. Přestože mu auto s Adamem a Dorou ujede, Richard se rozhodne Doru najít. Klíčové situace se pak odehrávají na samotě uprostřed lesa, kde Martin s Dorou prožívají jakousi variantu hry kočky s myší.

Dlouho máme pocit, že jí chce Martin ublížit, ale postupně přicházíme na to, že skutečné nebezpečí číhá jinde. Vyprávění o vášni měnící se v neovladatelnou posedlost, o lásce, která nebere ohledy na hranici mezi životem a smrtí, o citech, které se dají koupit, a pastech, z nichž není úniku.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Záblesky chladné neděle?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Záblesky chladné neděle. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Záblesky chladné neděle bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze