Z cizího krev neteče

Z cizího krev neteče

Filmový žánr: Komedie, Krimi

V kinech od: 2.5.2013

Sandy Patterson (Jason Bateman) měl život jako ze žurnálu (ukázková rodina, nádherný dům, skvěle našlápnutou kariéru), než při náhodném tankování na pumpě zjistil, že má přečerpaný limit na kartě. Hned na to se mu začal jeho dokonalý svět hroutit jako domeček z karet a vše vyvrcholilo jeho zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu.

Na policejní stanici se sice záhy vysvětlilo, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit, která využila toho, že je jeho křestní jméno oboupohlavní, a začala se za něj vydávat. Jenže tohle zjištění jeho problém neřeší. Pokud má získat svůj život zpátky, musí ženskou, která mu ho ukradla, najít a přivléct do rukou spravedlnosti, po dobrém nebo po zlém.

Sandyho čeká dlouhá cesta a na jejím konci jeho Nemesis Diana (Melissa McCarthy), která pro něj má připravených ještě pár dalších překvapení a navíc s ním dobrovolně rozhodně nikam nepůjde. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Z cizího krev neteče?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Z cizího krev neteče. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Z cizího krev neteče bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze