Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka

Filmový žánr: Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný

Délka filmu: 85 min.

V kinech od: 20.10.2005

Roztržitý vynálezce Wallace a jeho věrný psí společník Gromit - úžasná dvojka z Oskarem oceněných plastelínových kraťasů tvůrce Slepičího úletu Nicka Parka - poprvé vstupuje na filmové plátno v celovečerní dobrodružné komedii.

V městečku zuří zeleninová horečka, blíží se totiž každoroční Obří zeleninová soutěž. Každý se chce nejen zúčastnit, ale především vyhrát, proto všichni hojně využívají služeb Wallace a Gromita, kteří vlastní vynález na účinné hubení všech myslitelných škůdců. Když městské zahrádky, skrývající zeleninové poklady, začne po nocích bezohledně plundrovat záhadná zeleninožravá příšera, požádá pořadatelka soutěže, Lady Tottingtonová, Wallace s Gromitem, aby jejich výstavní mrkve a květáky zachránili.

Kromě nich se do boje s lítou šelmou pouští i snobský Victor Quartermaine, který si chce likvidací příšery zajistit nehynoucí slávu a lásku Lady Tottingtonové. Jenže on i naši dva kamarádi brzy poznají, že jejich soupeř rozhodně není žádný salát..

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze