Výstřel

Výstřel

Filmový žánr: Krimi, Drama

Délka filmu: 76 min.

V kinech od: 27.10.2016

Jeden náhodný výstřel spojí osudy dvou mladých žen. Anita pracuje u policie. V profesním životě se ji daří o mnoho lépe než v osobním, kde prožila zatím spíše různá zklamání.

Petra právě zjistila, že je těhotná. Ještě se s tím nestihne vyrovnat, když se její život v krátkém čase změní podruhé. Na návštěvě u kamarádky Morany totiž nechtě zmáčkne spoušť nalezené pistole. Vyšetřování vraždy, k níž došlo v noci na jedné záhřebské ulici, dostává na starost právě Anita. Podle předpokládané trajektorie střely a výpovědí svědků, kteří v noci slyšeli výstřel, dospěje k závěru, že se střílelo z Moranina bytu.

Morana při výslechu Anitě vypoví, co se stalo, ale Petra vše popře. Zůstává zde tvrzení proti tvrzení a je na Anitě, aby Petru přesvědčila k přiznání. Při vyšetřování se obě mladé ženy postupně poznávají a zjišťují, že mají společného víc, než by se na první pohled mohlo zdát.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Výstřel?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Výstřel. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Výstřel bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze