Včelka Mája

Včelka Mája

Filmový žánr: Animovaný, Rodinný

V kinech od: 6.11.2014

Práce, úsilí a med – život včel je v podstatě dost jednotvárný a předem daný...ale ne pro malou včelku Máju, která už od narození narušuje zaběhnutá pravidla úlu svojí radostí ze života, zvídavostí a mimořádně dobrodružnou povahou. Proto je od prvního dne pozorně sledovaná a nepříliš oblíbená hlavní královninou rádkyní Gunillou.

Jednoho dne vypukne ve včelím úle velký zmatek a zděšení, protože zmizí všechna mateří kašička, a podezření padne na nepřátelský roj sršňů. Mazaná, a po moci toužící Gunilla, přesvědčí královnu, že úlu hrozí ze strany sršňů nebezpečí a jediná možnost, jak se před sršni ochránit, je na sršně zaútočit. Vše se schyluje k boji, ale jen laskavá a moudrá paní Cassandra tuší, že něco není v pořádku.

Proto poté, co Mája náhodou zjistí, že hlavním viníkem nejsou sršni, ale někdo z úlu, pomůže Máje s Vilíkem tajně odletět, aby vyhledali pomoc a odvrátili tak blížící se pohromu a zároveň obnovili příměří a přátelství mezi sršni a včelami.
Mája se tedy s Vilíkem vydává na nebezpečnou cestu plnou dobrodružství, kouzel, zábavy a nových přátel.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Včelka Mája?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Včelka Mája. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Včelka Mája bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze