Válka podle Tromy

Válka podle Tromy

Filmový žánr: Akční, Dobrodružný, Thriller

Délka filmu: 87 min.

V kinech od: 1.1.1988

Francis Ford Coppola má Apokalypsu, Stanley Kubrick má Full Metal Jacket, Oliver Stone má Četu, Steven Spielberg má Zachraňte vojína Ryana – a Lloyd Kaufman má Válku podle Tromy.

Jenže zatímco ostatní režiséři svými opusy upozorňují na hrůzy války a její zhoubný vliv na lidskou psychiku i společnost, Kaufman se soustředil spíš na přehlídku kulásků, sapíků a rotačáků, rozšmelcovaných mrtvol, zastřelených civilistů, chrochtajících fanatických záporáků a krvelačných magorů v maskáčích. Příběh o posádce letadla ztroskotavšího na ostrově, kde operuje vojenská teroristická jednotka, vznikl v době, kdy si studio Troma teprve formovalo svou dnešní image. Nadsazený akčňák, který vypadá jako Rambo 2 umocněný na desátou, sice neobsahuje žádná monstra či maskované superhrdiny ani v něm není tolik nechutností, na jaké jsme od Tromy zvyklí.(Festival otrlého diváka)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Válka podle Tromy?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Válka podle Tromy. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Válka podle Tromy bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze