V rytmu řeky (TV film)

Filmový žánr: Dokumentární, Krátkometrážní

Délka filmu: 26 min.

V kinech od: 1.1.2014

Portrét Roberta Kazika, vodáka se zaměřením na extrémní a expediční rafting.Dokumentární portrét Roberta Kazíka, vodáka se zaměřením na extrémní a expediční rafting. Patří mezi mezinárodně uznávané osobnosti.

O národním přesahu svědčí i funkce viceprezidenta IRF a certifikovaného instruktora této organizace.S několika kamarády založili volné společenství vodáků „Denali expedition team" a jejich výpravy směřují na obtížné a divoké vody v Asii, Africe, Novém Zélandu, Rusku, Severní a Jižní Americe, Aljašce, Kanadě.

Robert Kazík pracuje převážně jako profesionální průvodce při raftových výpravách. Svými zkušenostmi přispíval i jako designer i k vývoji českých nafukovacích plavidel a poté doslova „na koleně" začal postupně s výrobou vlastních raftů a kánoí.

Širší veřejnosti jsou zcela neznámé, ale logisticky a vodácky nesmírně obtížné několikaměsíční výpravy do opuštěných oblastí ve stylu prvních objevitelů, tzv. „voyagers" s jednoduchým vybavením. Sjíždění řek není pro něj jen sportovním výkonem, ale především osobitým vnímáním světa. (Česká televize)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film V rytmu řeky (TV film)?

Seznam kin, kde se dnes promítá film V rytmu řeky (TV film). Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film V rytmu řeky (TV film) bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze