V lásce a válce

V lásce a válce

Filmový žánr: Drama, Romantický, Historický, Válečný

Délka filmu: 103 min.

V kinech od: 18.7.2019

Po třech letech strávených v zákopech první světové války se Esben vrací domů k milované ženě Kirstine a synu Karlovi. Avšak válečné útrapy změnily nejen jeho samotného, ale i jeho rodinu. Okouzlující německý důstojník Gerhard zaujal jeho místo v čele rodinného stolu a dělá, co může, aby si získal srdce Kirstine a stal se Karlovým otcem.

Zatímco mladá rodina si těžko zvyká na novou situaci, přichází další rána – Esben se musí vrátit na frontu. Téměř zlomený muž se tím nedokáže vyrovnat a dezertuje. Po neúspěšném pokusu překročit hranici do neutrálního Dánska je nucen skrývat se na půdě vlastního domu. Pouta lásky a důvěry se mezi manžely napnou až k prasknutí, zatímco Esben ze svého úkrytu sleduje, jak se mu jeho rodina rozpadá před očima a rozhodne se udělat vše, aby si ji udržel. Jak daleko bude ve jménu lásky ochoten zajít? V lásce a válce je napínavé a dojemné drama, které nabízí širokou paletu lidských charakterů a rozhodnutí, ke kterým jsou nuceni tváří v tvář válce.(Bontonfilm)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film V lásce a válce?

Seznam kin, kde se dnes promítá film V lásce a válce. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film V lásce a válce bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze