Transformers 3, další z letošních blockbusterů, je (doufejme) závěrem trilogie o Autobotech a jejich boji s Deceptikony. Třetí díl s podtitulem „Temná strana měsíce“ tak uzavírá kasově a divácky úspěšnou sérii. Děj filmu je stejně tak složitý jako u předchozích dílů. Ve zkratce jde opět o záchranu naší planetu před zlými Deceptikony, kteří se jí snaží zmocnit. Proti tomu jsou ale staří známí autoboti v čele s Optimem Primem a Bumblebeem. Opět se vrací i jejich lidský spojenec Sam (Shia LaBeouf), který se shodou okolností připlete do víru událostí. Kromě Shia LaBeoufa si v T3 zahráli i další známější herci jako Patrick Dempsey nebo John Malkovich. Jejich role sice nejsou nějak zásadní, ale film výrazně oživují.

Transformers 3 se vrací na samý počátek, kdy v 60. letech na odvrácené straně měsíce havarovala mimozemská loď autobotů, k níž byla vyslána posádka Apolla 11. Tajné služby si tuto informaci nechaly pro sebe, což však byla velká chyba, neboť na lodi se nacházelo zařízení, které dokáže teleportovat jakýkoliv objekt napříč galaxií. Toho se zmocnili Deceptikoni a do Chicaga teleportovali své spojence. Válka o ovládnutí Země mohla začít...

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Transformers 3?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Transformers 3. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Transformers 3 bohužel nikde nevysílá...

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze