Tlapková patrola - Kdy a kde dávají v Karlovarském kraji

Tlapková patrola

Filmový žánr: Animovaný, Rodinný

Délka filmu: 70 min.

V kinech od: 1.8.2019

V Adventure Bay se schyluje k velké události. Neohrožená Tlapková patrola totiž zažije svoje nejnovější a speciální dobrodružství v kinech na velkém plátně. Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým představí úplně nové epizody, ve kterých bude mít své místo a důležitý úkol každý z členů skupiny a jeho zvláštní schopnosti. Tedy požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma i letecká záchranářka Skye.

Tlapková patrola má vždy správný směr a vždy najde řešení. Ať se stane cokoliv, Ryder a tlapkový tým nakonec zachrání situaci. Tentokráte si psí parta záchranářů bude muset poradit s nešťastnými tučňáky, kteří přistáli v lodi na nesprávném místě a potřebují se dostat do svého mrazivého domova. Pokusí se přijít na kloub tomu, co trápí krávu Bettinu, zachránit auto uvězněné na rozbitém mostě, vyřešit situaci s majákem a velkou nákladní lodí a taky zkusí uvést do pořádku zmatek, který ve městečku způsobila velká soutěž melounů. Úkolů je více než dost, takže tlapky vzhůru do akce! Už žádný pláč a žádný vztek, Patrola má na vše lék.(Bontonfilm)

Kdy a kde hrají film Tlapková patrola v Karlovarském kraji

Tento film se bohužel v tomto kraji zvolený den již nepromítá.

Seznam kin v Karlovarském kraji, kde se dnes promítá film Tlapková patrola. Zajímá tě, kde jinde snímek Tlapková patrola hrají? Podívej se sem.

Filmové novinky a recenze