Tiché místo: Část II - Kdy a kde dávají v Libereckém kraji

Tiché místo: Část II

Filmový žánr: Horor, Thriller

Délka filmu: 98 min.

V kinech od: 10.6.2021

Neví se, odkud přišli, ale okamžitě po invazi na naši planetu se postavili na vrchol potravního řetězce. Reagovali na jakýkoliv zvuk a jeho původce bleskově zlikvidovali. Abbottovi přežili i díky tomu, že se kvůli nejstarší dceři naučili všichni komunikovat posunkovou řečí.

Jenže ani to jim nakonec nepomohlo, otevřený střet s vetřelci nepřežil otec Lee (John Krasinski) a matka Evelyn (Emily Blunt) zůstala se třemi dětmi (z nichž jedno je novorozeně) úplně sama. Pragmatické ženě je jasné, že přežít dokážou jen s pomocí dalších přeživších. Právě tak začíná příběh druhé části Tichého místa.

Abbottovi opouštějí svou farmu, díky systému přísných pravidel relativně bezpečné útočiště.  Vydávají se na extrémně nebezpečnou pouť, na jejímž konci snad čeká někdo, kdo jim pomůže. Během svého putování si však uvědomí, že stejně velké nebezpečí jako od nezvaných hostů z jiné planety, jim může hrozit od jejich vlastních lidí, k nimž se upínali jako k poslední naději na záchranu. Jak říká cynický drsňák (Cillian Murphy), ke kterému se přidají: „Lidi, co zůstali, si zachránit rozhodně nezaslouží.“(CinemArt)

Kdy a kde hrají film Tiché místo: Část II v Libereckém kraji

Tento film se bohužel v tomto kraji zvolený den již nepromítá.

Seznam kin v Libereckém kraji, kde se dnes promítá film Tiché místo: Část II. Zajímá tě, kde jinde snímek Tiché místo: Část II hrají? Podívej se sem.

Filmové novinky a recenze