Strážci Země

Strážci Země

Filmový žánr: Dokumentární

Délka filmu: 85 min.

V kinech od: 1.1.2017

Vyjednávání na pařížské klimatické konferenci v roce 2015 se považuje za jedno z nejdůležitějších v historii ekologických iniciativ. Film představuje napínavý průběh jednání vedoucích ke skutečnému průlomu, který může pomoci odvrátit hrozící katastrofu na této planetě.

Dvě desítky let se svět nedokázal shodnout, jak se společně postavit klimatické změně. V prosinci roku 2015 se v Paříži sešlo 20 tisíc vyjednávačů ze 195 zemí světa, aby vedli rozhovory o jednotném postupu proti zvyšování teploty, které Zemi hrozí nevratnými následky. Dokument odhaluje úsilí organizátorů této obrovské akce i některých zastánců co nejambicióznější dohody. Filmaři se účastní nejen veřejných debat, ale mají přístup i za zavřené dveře, a nabízejí tak jedinečný pohled na složitá vyjednávání, v nichž se střetávají národní zájmy jednotlivých států – těch mocných, které se nechtějí vzdávat ani pídě své prosperity, i malých ostrovních zemí, které chtějí jediné: přežít.(Jeden svět)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Strážci Země?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Strážci Země. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Strážci Země bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze