Smrt v labyrintu

Smrt v labyrintu

Filmový žánr: Thriller

Délka filmu: 96 min.

V kinech od: 18.6.2014

Píše se rok 1962. Oslnivý americký pár, charismatický Chester MacFarland (Viggo Mortensen) a jeho přitažlivá mladší manželka Colette (Kirsten Dunstová) se na své cestě po Evropě zastaví v Aténách.

Při návštěvě Akropole se seznámí s Rydalem (Oscar Isaac), mladým, řecky mluvícím Američanem, který pracuje jako průvodce, a přitom využívá naivní turistky. Rydal je okouzlen Colletinou krásou a Chesterovým bohatstvím a sofistikovaností, a proto se nebrání pozvání na večeři.

Avšak Mac Farlandovi nejsou tím, čím se na první pohled zdají být. Hossein Amini ve své adaptaci románu Patricie Highsmithové oživuje Hitchockův styl a o svém thrilleru říká: „Nechtěl jsem vytvořit barvotiskový obrázekŘecka či Turecka, jak vypadaly v 60. letech minulého století, ale spíš ukázat svět, ve kterém se odráží duševní rozpoložení mých postav a jejich pád do osobního podsvětí." (MFF Karlovy Vary)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Smrt v labyrintu?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Smrt v labyrintu. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Smrt v labyrintu bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze