Slayer: The Repentless Killogy (koncert)

Slayer: The Repentless Killogy (koncert)

Filmový žánr: Hudební, Dokumentární, Horor

Délka filmu: 130 min.

V kinech od: 6.11.2019

Slayer! Téměř čtyři dekády na scéně, nezpochybnitelný status králů thrash metalu, kultovní kapela s nekonečným zástupem věrných příznivců. Aktuální čtveřice hudebníků – Tom Araya, Kerry King, Gary Holt a Paul Bostaph – má své místo v historii metalu jisté.

Na závěr své velkolepé kariéry chystají Slayer ještě poslední ofenzivu na velké plátno s koncertním snímkem Slayer: The Repentless Killogy. Záznam nekompromisního koncertu, nasnímaného v Los Angeles 5. srpna 2017, předskočí krátký hororový příběh. Jaký příběh se odehrává v krátkém filmu? Bývalý nacista Wyatt se zamiluje do Giny a kvůli ní opustí gang s názvem Ruka Bratrství. Gina záhy otěhotní, ale protože neodpovídá chorým fašistickým představám o rasové čistotě, gang pár přepadne a Ginu i s nenarozeným dítětem před Wyattovýma očima brutálně zavraždí. Následně je Wyatt obviněn z vraždy a uvězněn. Z kriminálu však uprchne a začíná se mstít.(Aerofilms)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Slayer: The Repentless Killogy (koncert)?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Slayer: The Repentless Killogy (koncert). Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Slayer: The Repentless Killogy (koncert) bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze