Silvana

Silvana

Filmový žánr: Dokumentární, Životopisný

Délka filmu: 91 min.

V kinech od: 15.9.2017

Silvana je mladá rozhněvaná žena, která rapuje o tom, jak „posranej je tenhle svět“. Se svými feministickými a antirasistickými texty, které silně ovlivňuje její sexuální orientace, se ve Švédsku brzy stává idolem. Matka Litevka, otec Syřan, ona lesba a feministka.

To je koktejl, ze kterého vzešla superstar švédské rapové scény – Silvana Imam. „Říkáte, že moje láska je proti zákonu. Já říkám, že ty máš supr tenký péro. Běž a polib si svou zasranou svastiku,“ to jsou slova hitu Imam Cobain, při kterém fanynky a fanoušci omdlévají. O to silnější je Silvanin vliv na LGBT komunitu, když začne chodit s průkopnicí feministického popu Beatricí Eli. Aby člověk propadl kouzlu jejich osobností, nemusí milovat jejich hudbu. Režisérkám se v silně emotivním filmu podařilo zachytit soukromí slavné „power pussy“, která se na pódiu ničeho nebojí, po koncertě ale často o sobě samé pochybuje.(Jeden svět)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Silvana?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Silvana. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Silvana bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze