Santův učeň

Santův učeň

Filmový žánr: Animovaný, Komedie, Rodinný

Délka filmu: 78 min.

V kinech od: 24.11.2010

Santa nechce odejít do důchodu, ale pravidla jsou pravidla. Nicholas je sedmiletý sirotek z Austrálie, který miluje Vánoce. Nejšťastnější den v roce pro něj a jeho přátele v sirotčinci bývá také poznamenán smutkem.

Jejich největším vánočním přáním je najít novou rodinu. Mezitím, na severním pólu, v dílně Santa Clause se začíná panikařit – podle starých pravidel, která říkají, že každých 178 roků, musí Santa zvolit nového učedníka. Pokud Santa nevybere svého učedníka do Štědrého dne, už bude na vše příliš pozdě a Vánoce mohou být navždy ztraceny.

Ani Santa si nemůže představit svůj život bez poskytování dárků a přinášení štěstí dětem na Štědrý den. Tak mu nezbývá nic jiného, než učedníka najít. Ovšem musí splnit 3 podmínky – učeň musí být sirotek, musí mít čisté srdce a jeho jméno musí být Nicholas.

A jen jedno dítě na světě tohle všechno splňuje a žije v sirotčinci v Sydney. Před malým Nicholasem se otevírá cesta plná dobrodružství a zkoušek, aby se stal tím nejlepší Santa Clausem.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Santův učeň?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Santův učeň. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Santův učeň bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze