Bangkok Traffic (Love) Story

Bangkok Traffic (Love) Story

Filmový žánr: Romantický, Komedie

Délka filmu: 120 min.

V kinech od: 1.1.2009

Muei-ly je průměrně vyhlížející třicetiletá žena potýkající se společenskými tlaky, kterým běžně čelí svobodní asiaté v jejím věku. Celou situaci ještě zhoršuje její kamarádka s pověstí ošklivého kačátka, která se jí snaží někoho najít.

To však jen do té doby, než Muei-ly poprosí nebesa, aby jí ihned poslala někoho vyjímečného. Zdá se, že její celoživotní nešťěstí se začíná obracet. Jednoho dne se Muei-ly stane aktérkou dopravní nehody, která jí poskytne příležitost potkat muže svých snů.

„Strýček" je dobře vypadající inženýr, který pracuje v Bangkoku na nočních směnách ve stanici nadzemní dráhy BTS. Míjející se pracovní směny umožní Strýčkovi a Muei-ly setkat se pouze během Songkranu, týdne, kdy v Thajsku oslavují Nový rok. Zabrání Muei-ly její pochybnosti dostat ze sebe to nejlepší nebo bude mít kuráž jít za svým osudem a získat jeho srdce? (Asean Film Festival)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Bangkok Traffic (Love) Story?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Bangkok Traffic (Love) Story. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Bangkok Traffic (Love) Story bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze