R.I.P.D.-URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

R.I.P.D.-URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

Filmový žánr: Akční, Komedie, Krimi, Fantasy

V kinech od: 18.7.2013

Nick Walker (Ryan Reynolds) byl elitním detektivem, jenže pak to schytal během jedné akce a v odchodu na věčnost mu nezabránila ani neprůstřelná vesta. Místo paní Zubaté na něj ale čeká mimořádně strohá policejní důstojnice (Mary-Louise Parker), která mu jako bývalému skvělému poldovi nabídne práci u URNA, Útvaru rozhodně neživých agentů. V jejích řadách se vrátí na Zemi a bude ji čistit od neřádů, kteří už dávno patří na onen svět, ale zuby nehty se definitivě brání.

Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému šerifovi Royi Pulsipherovi (Jeff Bridges), který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, že pro pobyt na Zemi má každý mrtvý polda změněnou identitu (Nickovi byla přidělena dokonalá vizáž čínského důchodce), aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé, a že mrtví padouchové mohou někdy být až nečekaně živí a nebezpeční.

Nick se v poněkud morbidním prostředí bude muset hodně rychle zorientovat, protože celý tým stojí tváří v tvář největší bezpečnostní krizi ve svých dějinách. Mrtví stojí jen krůček od ovládnutí světa živých a jediný, kdo jim to může překazit, je právě URNA.

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film R.I.P.D.-URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů?

Seznam kin, kde se dnes promítá film R.I.P.D.-URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film R.I.P.D.-URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze