Prázdné místo

Prázdné místo

Filmový žánr: Drama

Délka filmu: 3x59 min.

V kinech od: 17.8.2015

Tato adaptace románu J.K. Rowlingové se soustředí na jedno anglické městečko, pod jehož idylickým vzhledem se skrývají bouřlivé emoce. Když zemře místní radní, vypukne nevraživý boj o uvolněné místo a soudržnost zdejší komunity se rozpadá.

Prázdné místo je dramatická minisérie natočená podle stejnojmenného bestseleru J. K. Rowlingové, v koprodukci HBO a BBC. Zápletka se soustřeďuje na Pagford, zdánlivě idylické anglické městečko s dlážděným tržištěm a starobylým opatstvím.

Za krásnou fasádou se však skrývá město ve válce: bohatí válčí s chudými, dospívající děti válčí s rodiči, manželky válčí s manželi a učitelé válčí se svými žáky. Pagford není takový, jaký se na první pohled zdá.

Když náhle zemře čtyřicátník Barry Fairbrother, městečko Pagford ustrne v šoku. Fairbrotherův skon vyvolá krizi v městské radě i v osobních životech mnoha místních obyvatel, včetně jedné teenagerky, jíž Barry podal pomocnou ruku. A prázdné místo, které zůstalo po Barrym v radě, se brzy stane katalyzátorem pro ten největší boj, jaký město dosud zažilo. Kdo zvítězí ve volbách plných vášní, pokrytectví a nečekaných odhalení? (HBO Europe)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Prázdné místo?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Prázdné místo. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Prázdné místo bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze