Pomník Michaelu Jacksonovi

Pomník Michaelu Jacksonovi

Filmový žánr: Komedie, Drama

Délka filmu: 95 min.

V kinech od: 1.1.2014

Píše se rok 2009. Manželství holiče Marka, snílka, který má plnou hlavu nápadů, jež však obvykle nedojdou uskutečnění, se zdá u konce. Jeho žena Ljubinka, zklamaná životem, se odhodlává odejít ze zapadlého městečka natrvalo a odmítá dát Markovi další šanci.

Marko se rozhodne učinit poslední pokus o záchranu rozpadajícího se vztahu. V zoufalství přichází s absurdním nápadem, jak oživit ospalé město a zároveň udělat dojem na Ljubinku. Navrhne vztyčit na místě bývalého komunistického pomníku sochu Michaela Jacksona, která má podle něj přitáhnout do města turisty.

Překvapivě se mu podaří získat pro svůj nápad podporu místních obyvatel; do starostových plánů se však Markův nápad nehodí... Darko Lungulov se v posmutnělé komedii o peripetiích sympatického holiče s jemným nadhledem dotýká řady společenských problémů a potvrzuje svůj vypravěčský um a cit pro budování atmosféry, které prokázal už v mezinárodně úspěšném debutu Tady a tam. (MFF Karlovy Vary)

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Pomník Michaelu Jacksonovi?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Pomník Michaelu Jacksonovi. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Pomník Michaelu Jacksonovi bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze