Polibek hada

Polibek hada

Filmový žánr: Drama

Délka filmu: 104 min.

V kinech od: 25.6.2010

Anglie léta Páně 1699. Blížící se konec století vyvolává v lidech zvláštní směsici pocitů. Někdo se těší na bujaré oslavy, někdo tak trochu nostalgicky bilancuje. Thomas Smithers, bohatý průmyslník z hrabství Gloucestershire, patří k těm druhým.

Lecčeho v životě dosáhl, má krásnou ženu a půvabnou, i když malinko podivínskou dceru. Nemá však - a nikdy už mít nebude - dědice, který by byl pokračovatelem rodu. Až zemře, jeho jméno zanikne spolu s ním.

Ale ono přece nemusí zaniknout! Thomas tu může po sobě něco zanechat, něco, co jej přežije! Nádhernou zahradu, kterou nechá zbudovat z pustiny za svým domem, zahradu, která bude navždy lidem připomínat jeho památku...

Thomas ovšem netuší, jak zásadním způsobem toto jeho rozhodnutí ovlivní život celé jeho rodiny. Neboť mladý holandský zahradní architekt, kterého mu jako mistra nad mistry dohodí bratránek jeho ženy, je až příliš pohledný, a Thomas, jak již bylo řečeno, má krásnou ženu a půvabnou dceru...

Najít film v okolí

Kdy a kde dávají film Polibek hada?

Seznam kin, kde se dnes promítá film Polibek hada. Vyberte si kino a klikněte na něj. Zobrazí se promítací časy a další program kina.

V těchto dnech se film Polibek hada bohužel nikde nevysílá...

Podobné filmy

Tento film ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Filmové novinky a recenze